HTC Vive Satışları Nasıl Gidiyor?

Piyasada yer alan popüler sanal gerçeklik kasklarından olan HTC Vive satışları ile ilgili detaylar paylaşıldı. Peki, HTC Vive satışları nasıl?

HTC Vive

Özellikle sanal gerçeklik oyunları ile iyiden iyiye piyasada yer etmeye başlayan HTV Vive sanal gerçeklik kaskı ile ilgili satış detayları paylaşıldı. Peki, HTC Vive satışları ne durumda?

HTC Vive satışları detaylandı!

HTC Vive

Doğrudan HTC firması tarafından açıklana bilgilere göre HTC Vive VR kaskı, 140 bin satış sayısı barajını geride bırakmış durumda. Kısa bir süre sonra da 150 bin barajını geride bırakması beklenen HTC sanal gerçeklik kaskı Vive, hatırlanacağı üzere ilk olarak 1 Mart 2016 tarihinde ön siparişe açılmış ve uzun bir teslimat süreci geçirmişti.

VR oyun sektörü için öne çıkan cihazlardan olmayı başaran HTC Vive VR kaskı, ilerleten dönemlerde ulaşılabilirliğinin artmasıyla beraber, paralel olarak satışlarının da artacağı düşünülüyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.