HTC Vive 2, CES 2017’de Yok!

HTC Vive 2 çıkış tarihi ile ilgili gelen bilgilere, doğrudan HTC tarafından yalanlama geldi. İşte HTC'nin HTC Vive 2 sanal gerçeklik açıklaması!

HTC Vive 2

Bulunabilirliği ile birlikte en popüler sanal gerçeklik ürünleri arasında yer alan HTC Vive modelinin yeni versiyonu HTC Vive 2 çıkış tarihi iddiaları ile ilgili, doğrudan HTC firmasında açıklama geldi.

HTC Vive 2’nin çıkış zaman CES 2017 değil!

HTC Vive 2

Hatırlatmak gerekirse geride bıraktığımız saatlerde HTC Vive 2 çıkış tarihi ile ilgili ortaya atılan iddialar, Ocak 2017’de düzenlenecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2017’yi işaret ediyordu. Lakin, doğrudan doğruya HTC tarafından yapılan açıklama ile söz konusu olan bu HTC Vive 2’nin çıkış tarihi yalanlandı.

HTC tarafından yapılan açıklama ile yeni VR kaskı HTC Vive 2’nin CES 2017 kapsamında duyurulmayacağı, yeni gelecek olan sanal gerçeklik kaskı Vive 2 için hem ürün geliştirme hem de ekosistem tarafındaki çalışmaların yoğun olarak devam ettiği aktarıldı. Nitekim HTC, yeni Vive modeli için CES 2017 fuarını, tanıtım etkinliği hazırlamak için kullanmayacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here