HTC U11 Plus Nasıl Olacak? İşte Görseller!

HTC U11 Plus modeline ait olduğu iddia edilen render görseller sızdırıldı. İşte "HTC U11 Plus nasıl olacak?" sorusunun cevabı!

HTC U11 Plus

HTC U11 modeli ile beklediği ilgiyi uyandıramayan HTC, Google ile yaptığı patent anlaşmasını bir yana bırakarak yeni akıllı telefon modeli üzerinde çalışmaya devam ediyor. Her ne kadar tasarım ekibi Google tarafına geçiş yapmış olsa da öyle görünüyor ki HTC, yeni akıllı telefon modelleri ile yoluna devam etmeyi sürdürecek. Bu bağlamda bir sonraki adım olarak, HTC U11 Plus ismine sahip olacak yeni model gösteriliyor.

HTC U11
HTC U11

Kısa bir süre önce de yeni “U11 Plus” modeline ait olduğu iddia edilen sızıntı render görselleri paylaşıldı. Paylaşılan yeni görseller dikkate alındığında, U11 modeli ile çok da büyük bir tasarım farkı olmadığını söylemek mümkün!

HTC U11 Plus modeli, tasarım anlamında U11’i yansıtıyor!

HTC U11 Plus

Sızdırılan görsellerden önce belirtmek gerekiyor ki söz konusu olan bu “Plus” modelinde, şimdiye kadar elde edilen bilgilere göre 4000mAh kapasitesine sahip dahili bir batarya yer alıyor olacak. Bu noktada daha önce yapılan HTC U11 batarya performans testinin sonuçlarının daha üstünde değerlerle karşılaşılması kuvvetle muhtemel olacaktır.

HTC U11 Plus

Ekran tarafında 6-inç büyüklüğünde ve 18:9 oranında bir yapı ile karşı karşıya olunacak. Yeni gelen görsellerle beraber de HTC U11 Plus modelinin, sadece batarya ve ekran boyutu ile U11’den ayrışıyor olduğu çıkarımını yapmak mümkün.

HTC U11 Plus

Sızdırılan görsellerden de anlaşılabileceği gibi yeni model, tasarım anlamında U11 ile büyük ölçüde benzerlik gösteriyor. Bundan dolayı da bu cihazın yeni bir akıllı telefon değil de bir güncelleme modeli olduğu söylenebilir.

HTC U11 Plus

Her ne kadar 6-inç ekran detayı ile çok daha fazla kasa boyutlarına ulaşılmış olsa da büyük ekran tercihi yapmak isteyen kullanıcılara hitap eden bir model olarak değerlendirilecek.

HTC U11 Plus

Şu an için yeni modelin teknik özelliklerinin hangi derecede olduğu ile ilgili net bilgiler mevcut değil. Ancak beklentilerin U11 ile CPU ve GPU noktasında birebir benzer olacağı yönünde geliştiğini söylemekte fayda var.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here