HTC U11 Life

HTC U11 Life modeli ile ilgili sızıntı bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu defa HTC’nin yeni akıllı telefon sızıntısı, Geekbench sonuçları ile ilgili oldu. Kısa bir süre önce gelen sızıntı U11 Life özellikleri ile benzer detayların kendini gösterdiğini söylemek mümkün.

HTC U11 Life benchmark sonuçları nasıl?

HTC U11 Life

HTC’nin Android One platformu kapsamında yer alması beklenen yeni U11 Life modelinin Geekbench sonuçlarına bakıldığında, 858 puanlık tek çekirdek performansı ve 4139 puanlık çok çekirdek performansı gösterdiği ortaya çıkıyor.

Qualcomm’un orta seviye mobil cihazlar için hazırladığı Snapdragon 630 mobil yonga setine sahip olacağı kesinleşmiş olan U11 Life modelinin, böyle bir performans sergilemesi normal olarak karşılanıyor.

HTC U11 Life geekbench benchmark

Bununla beraber 3GB RAM seçeneği dikkat çekiyor. Nitekim sızdırılan bu Geekbench test sonuçlarına katılan cihazın, 32GB dahili depolamaya sahip model olduğunu söylemek mümkün.

Bir değer dikkat çeken nokta ise yeni HTC U11 Life modelinin, Android One programında olmasına karşın Android 7.1.1 mobil işletim sürümü ile benchmark testine katılması oluyor. Eğer söz konusu bu sızıntı görsel U11 Life modelini yansıtıyor ise, kuvvetle muhtemel Android 8.0 Oreo güncellemesi, bu cihaza daha sonra yayınlanmış olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here