HTC U11 Life Android 8 Oreo Güncellemesi Başladı!

HTC U11 Life Android 8.0 Oreo güncellemesi resmi olarak başladı. İşte yeni HTC U11 Life Android 8 Oreo güncellemesi ile ilgili detaylar!

HTC U11 Life Android 8 Oreo

HTC U11 Life Android 8 Oreo güncellemesi resmi olarak başladı. HTC U11 güncellemesi sonrasında, şimdi de HTC U11 Life için Android 8.0 Oreo güncellemesi resmi olarak başlamış oldu.

HTC U11 Life için Android 8.0 Oreo güncellemesi resmi olarak başladı!

HTC US yani HTC’nin Birleşik Devletler’deki aktivasyonu tarafından geride bıraktığımız pazartesi günü başlayan Android Oreo güncellemesi, HTC U11 Life modeli ile devam ediyor.

HTC U11 Life

Şu an için sadece Amerika’da kilitsiz olarak satışa sunulmuş olan U11 Life modelleri için dağıtılmaya başlayan Oreo güncellemesi, bir süre sonra hem Birleşik Devletler’de operatörler tarafından satılan modellere hem de başta Avrupa ülkeleri olmak üzere farklı bölgelerde de dağıtılmaya başlanmış olacak.

Lakin hangi bölgelere veya ülkelere hangi tarihte HTC U11 Life Android Oreo güncellemesinin devam edeceği ile ilgili şu an için resmi bir bilgi aktarılmış değil. Yaşanan yeni gelişmeleri HaberTekno olarak aktarmaya devam edeceğiz.

Markaların Android 8.0 güncellemesi üzerine çalışmalar yaptığı şu günlerde, Google’ın da Android 8.1 güncellemesi için çalışmalarının sonuna yaklaştığını belirtmekte fayda var. Daha önce de Android 8.1 yenilikleri konusundaki detayları iletmiştik.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here