HTC U11 Android 8.0 Oreo Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

HTC U11 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili ilk tarih bilgileri gündeme geldi. İşte HTC U11 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili detaylar!

HTC U11 Android 8.0 Oreo Güncellemesi

HTC’nin güncel akıllı telefon modeli U11, uzun bir süredir piyasada yer almasına rağmen ne yazık ki beklenen satış miktarlarına ulaşamadı. Sadece ülkemizde değil dünyanın birçok farklı ülkesinde de geniş bir kullanıcı kitlesine erişmeyi başaramayan HTC U11, bir yandan da mevcut kullanıcılarına yenilikler sunmaya hazırlanıyor.

HTC U11 Android 8.0 Oreo Güncellemesi

Bu bağlamda HTC U11 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili bilgiler gelmeye başlamış oldu. Anlaşılan o ki HTC U11 Plus çıkış tarihi sonrasında, söz konusu güncelleme de yayınlanmaya başlayabilir.

U11 Android 8.0 Oreo güncellemesi, kasım ayında gelebilir!

Ortaya çıkan yeni bir iddiaya göre U11 Android 8.0 güncellemesi, kasım ayının ilk haftası itibariyle belli bölgelerde dağıtılmaya başlanacak. İlk olarak hangi bölgelerde yeni Android güncellemesinin dağıtılmaya başlanacağı ile ilgili ise henüz net bir bilgi mevcut değil.

Söz konusu bu tarihin, HTC tarafından aktarılan resmi bir bilgiden ziyade, bir sızıntı bilgi olduğunu da yeniden ifade etmekte fayda var. Öyle görünüyor ki Android tarafındaki üreticiler, Android versiyon güncellemesi konusundaki ağır yaklaşımlarını devam ettirecek.

Android 8.0 Oreo güncellemesinin diğer tepe model mobil cihazlara aktarılma sürecinin, 2018 yılında hızlanacağı yorumunu da yapmak mümkün.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.