HTC U11 Android 8.0 Oreo Güncellemesi

HTC’nin güncel akıllı telefon modeli U11, uzun bir süredir piyasada yer almasına rağmen ne yazık ki beklenen satış miktarlarına ulaşamadı. Sadece ülkemizde değil dünyanın birçok farklı ülkesinde de geniş bir kullanıcı kitlesine erişmeyi başaramayan HTC U11, bir yandan da mevcut kullanıcılarına yenilikler sunmaya hazırlanıyor.

HTC U11 Android 8.0 Oreo Güncellemesi

Bu bağlamda HTC U11 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili bilgiler gelmeye başlamış oldu. Anlaşılan o ki HTC U11 Plus çıkış tarihi sonrasında, söz konusu güncelleme de yayınlanmaya başlayabilir.

U11 Android 8.0 Oreo güncellemesi, kasım ayında gelebilir!

Ortaya çıkan yeni bir iddiaya göre U11 Android 8.0 güncellemesi, kasım ayının ilk haftası itibariyle belli bölgelerde dağıtılmaya başlanacak. İlk olarak hangi bölgelerde yeni Android güncellemesinin dağıtılmaya başlanacağı ile ilgili ise henüz net bir bilgi mevcut değil.

Söz konusu bu tarihin, HTC tarafından aktarılan resmi bir bilgiden ziyade, bir sızıntı bilgi olduğunu da yeniden ifade etmekte fayda var. Öyle görünüyor ki Android tarafındaki üreticiler, Android versiyon güncellemesi konusundaki ağır yaklaşımlarını devam ettirecek.

Android 8.0 Oreo güncellemesinin diğer tepe model mobil cihazlara aktarılma sürecinin, 2018 yılında hızlanacağı yorumunu da yapmak mümkün.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here