HTC U Ultra

HTC, resmi olarak uzun süredir sızıntılara konu olan HTC U Ultra modelini duyurdu. Böylelikle HTC U serisi akıllı telefonlar da, bundan böyle markanın akıllı telefon ürün gamı haline geliyor.

HTC U Ultra teknik özellikleri!

Öncelikle değinmek gerekirse HTC U Ultra teknik özellikleri, şu şekilde sıralanıyor:

HTC U Ultra

5.7-inç büyüklüğünde ve QHD-2560×1440 çözünürlüğünde ekran

Qualcomm Snapdragon 821 mobil işlemci

4GB RAM

64GB ve 128GB dahili depolama seçenekleri

12MP çözünürlüğünde UltraPixel teknolojisi ile hazırlanmış, OIS (Optik Görüntü Sabirleme) destekli arka kamera(f/1.8 diyafram ve 1.55um)

3,000mAh büyüklüğünde batarya

HTC U Ultra özellikleri!

HTC U Ultra

HTC U Play modeli ile birlikte duyurulan HTC’nin yeni akıllı telefon modeli HTC U Ultra özellikleri arasında, dikkat çeken detaylar bulunuyor. Buna göre, her ne kadar kısıtlı bir model için geçerli olsa da HTC U Ultra, Safir ekran ile korunacak. Söz konusu bu kısıtlı sürüm dışındaki HTC U Ultra modelleri ise, Gorilla Glass 5 ile ekran koruması sunacak.

Öte yandan, LG V20 modelinde olduğu gibi U Ultra modelinin üstünde de ayrı bir ekran bulunuyor. Bu ek ekranda, HTC’nin yeni duyurduğu yapay zeka destekli akıllı asistanı ve bildirimler için kullanılacak.

U Ultra modeliyle, HTC’de 3.5mm kulaklık girişini kaldıran akıllı telefon üreticileri arasında ilerliyor. USB Type-C portu ile gelen yeni HTC U Ultra, U-Sonic isimli ses deneyimini de vaat ediyor.

HTC U Ultra fiyatı ve çıkış tarihi!

Son olarak da HTC U Ultra fiyatı ve çıkış tarihine de değinmek gerekirse U Ultra fiyatı, 749 dolar olarak belirlenmiş ve mart ayı itibariyle çıkış yapacak.

HTC U Ultra Tanıtım Videosu

 

HTC U Play özellikleri

HTC U Ultra ve HTC U Play fiyatı ve çıkış tarihi

 

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here