HTC U11 Renk Seçenekleri Sızdı!

HTC U 11 üç farklı renk seçeneği ile birlikte sızdırıldı. İşte kısa bir süre önce sızdırılan üç farklı renk seçeneği ile birlikte HTC U 11!

HTC U 11

HTC markasının One ismi ile devam ettirdiği serisini “U” ile sürdürmeye başlayacağı yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli HTC U 11 sızıntı görselleri ile birlikte, arka tasarım ve renk seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler ortaya çıkmış oldu.

HTC U 11 parlak renk seçeneklerine sahip olacak!

Öncelikle belirtmek gerekirse kısa bir süre önce sızdırılan yeni HTC U 11 akıllı telefon modelinin, üç farklı renk seçeneği gün yüzüne çıkartılmış oluyor. Mat renklerden ziyade HTC, bu defa yeni amiral gemisi modeli U 11 ile birlikte, parlak renkleri tercih edecek gibi görünüyor. U 11 renk seçenekleri arasında, en çok dikkat çekecek renk ise kırmızı olacak gibi görünüyor.

HTC U 11 parlak renk seçenekleri

Genel olarak yeni modelin, şimdiye kadar ki U serisi modelleri ile birlikte benzer tasarım anlayışını devam ettireceği dikkat çekiyor. Arka yüzeyde herhangi bir parmak izi okuyucu yer almıyor. Bu da U 11 modelinin, çerçevesize yakın ekran tasarımına geçiş yapıp yapmayacağı sorusunun cevabını, muamma haline getiriyor. Bunlarla birlikte, çift arka kamera sisteminin de HTC U 11 ile birlikte hayata geçmeyeceğe benziyor.

Elbette ki şu an için yeni modelin en azından tasarımının tamamını gösteren net ve somut sızıntılar mevcut değil. Lakin arka yüzeye bakıldığı vakit, söz konusu bu çıkarımları yapmak mümkün hale geliyor. Son olarak belirtmek gerekirse yeni HTC amiral gemisi 11 modelinin tüm renk seçeneklerinin bu üç renk ile sınırlı olup olmayacağı konusu da, şu an için netlik kazanmamış olan detaylar arasında yer alıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here