HTC Ocean Note Aslında HTC U Ultra imiş!

12 Ocak 2017 tarihinde tanıtılacak olan modelin HTC Ocean Note olduğu düşünülürken, aslında HTC U Ultra olduğu ortaya çıktı. İşte detaylar!

Uzun süredir sızıntılara konu olan ve 12 Ocak 2017 tarihinde HTC tarafından tanıtılması beklenen yeni akıllı telefon modelinin, aslında HTC Ocean Note değil de HTC U Ultra olduğu iddia edildi.

Ocean Note değil, HTC U Ultra!

HTC U Ultra

Hatırlatmak gerekirse bir süre önce HTC, düzenleyeceği etkinlik için bir görsel paylaşmıştı. Görselde 12 Ocak 2017 işaret ediliyordu ve “for u” ibaresi yer alıyordu. Görselde yer alan bu “U” harfinin İngilizce “you” kelimesinin kısaltması olarak kullanıldığı ve aslında “sizin için” anlamına geldiği dile getirilmişti. Bununla beraber HTC’nin bu etkinliğinde, HTC Ocean Note modelini duyuracağı tahmin ediliyor. Yeni gelen bilgilere göre ise, aslında etkinlik görselindeki “U” harfi, HTC Ocean Note modelini değil doğrudan yeni HTC U Ultra modelini işaret ediyor.

Akıllı telefon sızıntıları ile nam salmış Twitter kullanıcısı OnLeaks tarafından ortaya atılan bu iddia, ayrıca HTC U Ultra özellikleri ile ilgili de bilgiler içeriyor. Buna göre HTC U Ultra, 6-inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak ve 3.5mm kulaklık girişini kaldıran modeller arasında yerini alacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here