HTC Nexus M1 Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

Yeni HTC Nexus M1 modeli ile ilgili bilgilere, bir yenisi daha eklendi. Son olarak da HTC Nexus M1 teknik özellikleri ortaya çıktı. İşte detaylar.

HTC Nexus M1

Google’ın Nexus programı çatısı altında, yeni modellerin bu defa tekrar HTC tarafından üretileceği bilgisi bulunuyordu. Şimdi de söylene 2 farklı HTC Nexus modelinden biri olan HTC Nexus M1 ile ilgili teknik özellikler ortaya çıktı.

HTC Nexus M1 özellikleri ortaya çıktı!

Kısa bir süre önce, HTC Nexus M1 modeline ait olduğu iddia edilen bir Geekbench sonuçları ortaya çıkartıldı. HTC Nexus M1 Geekbench sonuçlarına göre yeni Nexus modeli HTC Nexus M1, 5.5-inç boyutunda ekran ile gelecek.

Sızdırılan Geekbench sonuçlarından anlaşılan HTC Nexus M1 teknik özellikleri ise; 2560×1444 2K AMOLED teknolojisine sahip ekran, Snapdragon 820 yonga seti, Adreno 530 grafik birimi ve 4GB RAM olarak sıralanıyor.

HTC Nexus M1 kamera detaylarında ise; 12MP çözünürlüğüne sahip arka kamera, 8MP çözünürlüğe sahip ön kamera bilgisi bulunuyor.

HTC Nexus M1

Çift hoparlör ile geleceği iddia edilen yeni HTC Nexus M1 modelinin, 32GB ve 128GB dahili depolama seçenekleri sunacağı bildiriliyor.

Bunlarla beraber HTC Nexus M1 Geekbench tekil işlem performans sonucunun 2048, çoklu işlem performansının ise 4969 olduğu görülüyor.

Son olarak belirtmek gerekirse HTC Nexus M1 fiyatı ile ilgili bir bilgi almıyor. İki farklı HTC Nexus modelinin olacağı ve bunlardan birinin HTC Nexus M1, diğerinin ise HTC Nexus S1 olacağı aktarılıyor. Şu an için bilinen HTC Nexus M1 ve HTC Nexus S1 farkının, 5.1-inç ve 5.5-inç olmak üzere ekran boyutu olduğu dile getiriliyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here