HTC Desire 10 Pro Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

HTC, yeni yayınladığı videolar ile HTC Desire 10 Pro beklentilerini canlandırmış oldu. İşte HTC Desire 10 Pro özellikleri ve çıkış tarihi!

HTC Desire 10 Pro

Bilindiği gibi HTC, IFA 2016 fuarından akıllı telefon tarafında sessiz kaldı. Ancak HTC, yeni yayınladığı videoları sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşım yaptıkça, duyuracağı akıllı telefon modelinin beklentileri artırmaya başladı.

Yeni HTC Desire 10 Pro özellikleri!

HTC’nin duyurması beklenen yeni akıllı telefon modeli, tahmin edilenlere göre Desire ailesinin yeni üyesi olacak. Beklentiler ise HTC Desire 10 Pro isimli bir modelin duyurulması.

HTC Desire 10 Pro

HTC Desire 10 Pro özellikleri beklentileri ise; Snapdragon 820 işlemci, 5.1-inç büyüklüğünde ve Quad HD(2K- 1440×2560) çözünürlüğünde ekran, 4GB RAM, ve 32GB dahili depolama alanı olarak sıralanıyor.

Desire 10 Pro kamera özelliklerinde ise şimdilik bilinenler 5MP ön kamera ve 12MP arka kamera şeklinde.

HTC Desire 10 Pro çıkış tarihi!

İsminin kuvvetle muhtemel HTC Desire 10 Pro olacağı yeni akıllı telefon modelinin çıkış tarihi ise, doğrudan HTC’nin yayınladığı videolarda yer alıyor. Videolarda yer alan HTC Desire 10 Pro çıkış tarihi bilgisi ise 20 Eylül 2016.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.