HTC Bolt özellikleri

Bir süredir sızıntılara konu olan HTC Bolt modeli, resmi olarak duyuruldu. Peki, yeni HTC Bolt özellikleri nasıl? İşte HTC Bolt özellikleri ile ilgili tüm detaylar!

HTC Bolt özellikleri!

HTC Bolt özellikleri

Yekpare alüminyum gövde tasarımına sahip yeni HTC Bolt, IP57 suya ve toza dayanıklılık sertifikasına sahip. HTC Bolt modelinin sahip olduğu bu IP57 sertifikasının gereği olarak HTC Bolt, 1 metre derinlikte 30 dakika süreliğine suya dayanıklılık vaadinde bulunuyor.

HTC Bolt özellikleri

2TB kapasiteye kadar microSD kart desteğine sahip olan HTC Bolt, USB 2.0 bağlantı teknolojisini, USB Type-C formunda barındırıyor. Cat.9 LTE modeline sahip olan HTC Bolt, böylece mobil internet kullanımında 450Mbps indirme ve 50Mbps yükleme hızına kadar çıkmaya müsade ediyor.

HTC Bolt özellikleri

Bunların dışında HTC Bolt özellikleri; 5.5-inç büyüklüğünde ve 2560×1440 yani 2K çözünürlüğünde Super LCD-3 ekran, 2GHz saat frekansında dört çekirdekli Snapdragon 810 yonga seti, 3B RAM ve 32GB dahili depolama alanı olarak listeleniyor. Tüm bu HTC Bolt teknik özelliklerinin enerji kaynağı ise, dahili 3200mAh batarya oluyor. Ayrıca HTC Bolt, Qualcomm’un hızlı şarj teknolojisi olan Quick Charge 2.0 desteği sunuyor.

Android 7.0 Nougat ile birlikte kutudan çıkacak olan yeni HTC Bolt, OIS yani Optik Görüntü Sabitleme teknolojisine sahip 16MP çözünürlüğünde f/2.0 ve PDAF lazer netleme özelliğinde arka kamera ve 4K vide kayıt ve 8MP ön kamera detaylarına da sahip.HTC Bolt özellikleri

HTC Bolt fiyatı ve çıkış tarihi!

Şu an için HTC Bolt çıkış tarihi net olarak açıklanmasa da HTC Bolt fiyatı, 599 dolar olarak belirlenmiş durumda.

HTC Bolt özellikleri

Son olarak belirtmek gerekirse yeni HTC Bolt, Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modeli gibi 3.5mm kulaklık girişine sahip değil. HTC Bolt kulaklık girişi olarak, üzerindeki USB Type-C portunu kullanacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here