HTC Bolt için 3.5mm Dönüştürücü Ücretsiz Sunulacak!

HTC markası, HTC Bolt için yeni 3.5mm dönüştürücü aksesuarını satışa sundu. İşte HC Bolt ve kulaklık girişi ile ilgili detaylar!

HTC Bolt için 3.5mm Dönüştürücü

Apple’ın büyük tartışma oluşturan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte 3.5mm kulaklık girişini kaldırmasını, HTC firması da HTC Bolt modeli ile birlikte devam ettiren firmalar arasına girmiş oldu. Son olarak gelen bilgilere göre de HTC, HTC Bolt modeli için 3.5mm kulaklık girişi dönüştürücü aksesuarını ücretsiz olarak kullanıcılarına sağlayacak.

HTC Bolt ile 3.5mm dönüştürücü ücretsiz!

HTC Bolt için 3.5mm Dönüştürücü

Kısaca hatırlatmak gerekirse HTC Bolt modelinde, 3.5mm kulaklık girişi bulunmuyor. Bunun yerine, USB Type-C portu üzerinden kulaklık girişi de sağlanıyor. Şimdiye kadar HTC, Bolt modeli için 3.5mm-USB Type-C adaptörünü duyurmamıştı. Kısa bir süre önce ise, HTC’nin Bolt modeli kullanıcılarına 3.5mm dönüştürücü aksesuarını ücretsiz vereceğine ilişkin bilgiler ortaya çıktı.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.