HTC 11 Özellikleri Ortaya Çıktı!

HTC markasının yeni amiral gemi akıllı telefon modeli HTC 11 özellikleri ortaya çıktı. İşte yeni HTC 11 özellikleri ve detayları!

HTC 11 Özellikleri

HTC’nin yeni amiral gemi segmentinde yer alacak akıllı telefon modeli HTC 11’e ilişkin detaylar ortaya çıkmaya başladı. Son olarak ise, yeni HTC 11 özellikleri ile ilgili bilgiler ortaya çıktı.

HTC 11 özellikleri!

HTC 11 özellikleri

Ortaya atılan bilgilere göre yeni HTC 11 özellikleri; 5.5-inç büyüklüğünde ve 2560×1440 yani 2K çözünürlüğüne sahip ekran, OIS destekli 12MP çözünürlüğünde arka kamera ve 8MP çözünürlüğünde ön kamera olarak sıralanıyorken, 4000mAh büyüklüğünde batarya da listeye ekleniyor.

Bunların dışında, yeni HTC 11 özellikleri arasında, IP67 yani suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikasının yer alacağı iddia ediliyor.

Şu an için yeni HTC 11 tasarımına ilişkin net detaylar ve sızıntı prototip görüntüleri bulunmuyor. Lakin, beklentiler HTC 11 özellikleri arasında kavisli ekrana sahip bir tasarım anlayışına geçilmesi yönünde…

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.