HTC 11 Özellikleri Detaylanıyor!

HTC 11 özellikleri ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. İşte HTC 11 tasarımı ve HTC 11 özellikleri ile ilgili ortaya çıkan detaylar!

HTC 11 Özellikleri

Uzun süredir ülkemizde olduğu kadar dünya genelinde de sessiz kalan HTC’nin yeni modeli HTC 11 özellikleri ile ilgili ilk ve detaylı bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. Kısa bir süre önce de, teknik detaylarla birlikte HTC 11 özellikleri ve tasarım detaylarına ilişkin bilgiler ortaya atıldı.

HTC 11 özellikleri ve tasarımı!

Ortaya çıkan bilgilere göre öne çıkan HTC 11 özellikleri; 5.5-inç büyüklüğünde ve 2560×1440 yani 4K çözünürlüğünde ekran, Snapdragon 835 mobil yonga seti, Adreno 540 grafik birimi-GPU ve 8GB RAM olarak sıralanıyor.

Bunlara ek olarak detaylandırılan HTC 11 özellikleri ile ilgili bilgilere göre, 256GB baz depolama alanına sahip olacak yeni model, 12MP arka ve 8MP ön kamera taşıyacak. HTC 11 arka kamerası ise çift lensli yapıya geçmiş olacak.

HTC 11 özellikleri

Tüm bu HTC 11 özelliklerinin enerji kaynağı ise, 3700mAh büyüklüğündeki dahili bataryası olacak gibi görünüyor. Qualcomm’un yeni hızlı şarj teknolojisi Quick Charge 4.0’ın kullanılacağı da dile getirilen HTC 11, tasarım anlamında da ön tarafta ekran-çerçeve iyileştirmelerini yansıtabilir.

HTC 11 fiyatı!

Son olarak belirtmek gerekirse, HTC 11 özellikleri ile birlikte, HTC 11 fiyatı ile ilgili de detaylar gün yüzüne çıkartıldı. Aktarılan bilgiler ışığında anlaşılanlara göre HTC 11 fiyatı 691 dolar seviyesinde yer alacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.