HTC 10, One A9 ve One M9 Android Nougat Güncellemesi Alacak!

HTC; HTC 10, One A9 ve One M9 Android Nougat güncellemesi alacak ilk modelleri olacağını doğruladı. İşte Android Nougat güncellemesi alacak HTC modelleri!

HTC 10, One A9 ve One M9 Android Nougat Güncellemesi

Son dönemlerde kullanıcılar, Android sürüm güncellemerine büyük önem verir hale geldi. Hem güvenlik hem de yeni sürüm ile gelen özellikler için bir an önce yeni Android versiyonunu geçmek isteyen kullanıcılar için, HTC tarafından iyi haber geldi. HTC’nin doğruladığı bilgilere göre; HTC 10, One A9 ve One M9 Android Nougat güncellemesi alacak.

HTC 10, One A9 ve One M9 Android Nougat güncellemesi ne zaman gelecek?

HTC 10, One A9 ve One M9 Android Nougat Güncellemesi

Doğrudna HTC tarafından açıklanan bilgilere göre; Goolge’ın Android Nougat sürümünün son halini dağıtmaya başlamasının akabinde, kısa süre içinde HTC 10, One A9 ve One M9 Android Nougat güncellemesi dağıtılacak.

HTC 10, One A9 ve One M9 Android Nougat Güncellemesi

HTC 10, One A9 ve One M9 Android Nougat güncellemesi çıkış tarihi ile ilgili ise HTC, net bir bilgi vermiyor. Zira bu noktada tarihi belirleyen, Google’ın Android Nougat dağıtım tarihi oluyor.

Lakin, detaylarda yer alan bilgiler, HTC 10, One A9 ve One M9 Android Nougat güncellemesinin 2016’nın son aylarında dağıtılmaya başlama olasılığının yüksek olduğu yönünde beliriyor.

Diğer HTC modelleri ile ilgili henüz HTC, herhangi bir açıklama yapmadı.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here