HTC 10 Android Nougat Güncellemesi Durduruldu!

HTC 10 için dağıtılmaya başlayan Android 7.0 Nougat güncellemesi durduruldu. İşte HTC 10 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili detaylar!

HTC 10 Android Nougat Güncellemesi

HTC’nin güncel üst seviye akıllı telefon modeli HTC 10 için yayınlanan ve kademeli olarak tüm bölgelere yayılması beklenen yeni Android 7.0 Nougat güncellemesi, yeni bir karar ile durduruldu.

HTC 10 Android 7.0 Nougat güncellemesi durduruldu!

HTC 10 Android Nougat Güncellemesi

Şu an için neden Android 7.0 Nougat güncellemesinin HTC 10 cihazlarına dağıtımının durdurulduğuna ilişkin net bir resmi açıklama yapılmadı. Lakin, gayriresmi olarak dile getirilenlere göre, henüz kısıtlı cihazlara dağıtılmaya başlamış olan HTC 10 Android Nougat güncellemesi, çeşitli uyumsuzluk problemlerinden dolayı şimdilik geri çekildi.

Yeniden Android 7.0 Nougat güncellemesinin HTC 10 modellerine dağıtılmaya başlanacağına ilişkin de bir açıklama yapılmış değil.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.