HTC 10 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak?

HTC 10 Android 7.0 Nougat güncellemesi ne zaman çıkacak? sorusuna, bir iddia ile cevap geldi! İşte HTC 10 Android 7.0 Nougat güncellemesi!

HTC 10 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Her ne kadar çok geç kalmış olduğu düşünülse de Samsung, LG ve son olarak da HTC, mevcut amiral gemi modelleri için Android 7.0 Nougat güncellemesi çalışmalarında sona yaklaşıyor. Son olarak gelen bilgilere neticesinde, HTC 10 Android 7.0 Nougat güncellemesi çıkış tarihi ortaya atıldı.

HTC 10 Android 7.0 Nougat güncellemesinin çıkış tarihi!

Özellikle HTC akıllı telefon modelleri ile yaptığı sızıntı ve tutarlı bilgiler ile popülerlik elde eden LlabTooFeR hesabından, HTC 10 Android 7.0 Nougat güncellemesi için çıkış tarihi ortaya atıldı.

HTC 10 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Buna göre HTC 10 Android 7.0 Nougat güncellemesi için belirlenen çıkış tarihi, Kasım 2016’nın sonunu işaret ediyor. Üstelik iddia edilen bu güncellemenin çıkış tarihi, Avrupa’daki HTC 10 modelleri için geçerli olacak.

Henüz, doğrudan HTC tarafından resmi olarak bir açıklama yapılmamışken, HTC 10 Android 7.0 Nougat güncellemesinin çıkış tarihi bilgisi sızdırılmış oldu. İddia edilen bilginin ne derece doğru olduğu, ay sonunda anlaşılmış olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.