Honor V9 Özellikleri ve Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

Honor markasının yeni akıllı telefon modeli Honor V9 özellikleri ve Honor V9 çıkış tarihi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı!

Honor V9

Çinli Huawei markası altındaki Honor adını taşıyan yeni akıllı telefon modeli yeni Honor V9 özellikleri ve Honor V9 çıkış tarihi ile ilgili detaylı bilgiler ortaya çıktı.

Honor V9 teknik özellikleri!

Ortaya çıkan yeni bilgiler doğrultusunda Honor V9 teknik özellikleri arasında, ilk olarak 5.7-inç büyüklüğünde ve QHD çözünürlüğünde olan ekran dikkatleri üzerine topluyor. Her ne kadar tam ismi şu an için dile getirilmiyor olsa da mobil işlemci tarafında 2.4GHz saat frekansına sahip ve sekiz çekirdekli bir çipin yer alacağını söylemek mümkün oluyor.

Kamera tarafında ise yeni model, çift arka kameraya sahip akıllı telefonlar arasında yerini alacak. 12MP ve 2MP çözünürlüklerinde olmak üzere iki arka kamera sensörüne ilave olarak 8MP çözünürlüğünde ön kamera sensörü bulunuyor.

4GB RAM tercihinin yapıldığı ve 64GB dahili depolama alanı seçeneğinin sunulduğu iddia edilen yeni V9 modeli, tüm bu teknik özelliklerini 3900mAh büyüklüğündeki dahili bataryası ile canlandıracak. Ek olarak 6BB RAM ve 128GB dahili depolama alanı sunacak olan farklı bir versiyonun da duyurulacağı iddia ediliyor. microSD hafıza kartı desteği ve tasarım tarafındaki 6.97mm seviyesindeki incelik de yine ortaya atılan diğer bilgiler arasında kendine yer bulmuş durumda.

 

Honor V9

Honor V9 çıkış tarihi!

TENAA üzerinde ortaya çıkan Honor V9 özellikleri ile birlikte, Honor V9 çıkış tarihi ile ilgili bilgiler de aktarıldı. Buna göre Honor V9, 21 şubat tarihinde düzenlenecek özel bir etkinlik ile tanıtılacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.