Honor 10 modeli

Huawei’nin çatısı altında yoluna devam eden Honor markasının yeni modelleri hakkında önemli bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdi ise Honor Note modelinin Rolls Royce markası için özel olarak hazırlanan yeni Note serisi akıllı telefon modelinin detayları sızdırıldı.

Buna göre fiyatı ile iPhone X modelini neredeyse ikiye katlayan bir Honor modeli ile karşı karşıya gelinmiş olunacak.

Honor Note 10 Rolls Royce Edition Edition 1,500 dolar fiyatı ile dikkatleri üzerine toplayacak!

Öncelikle belirtmek gerekirse bir süre önce resmi olarak tanıtılan Honor 10 özellikleri ve fiyatı, Android dünyasında önemli bir oyuncunun daha varlığını simgelemişti. Şimdi ise farklı bir yaklaşım ile dikkat çeken bir model üzerinde yapılan çalışmaların detayları gündeme gelmiş oldu.

Huawei’nin Porsche Edition modeli, Oppo’nun Lamborghini Edition modeli ve Xiaomi’nin de Ferrari Edition modelinden sonra şimdi de Honor’un Rolls Royce Edition modeli geliyor.

Honor Note 10 Rolls Royce Edition

Elde edilen bilgilere göre 6.9-inç büyüklüğünde ekranı, Kirin 970 mobil işlemcisi, 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı ile birlikte Honor Note 10 model, 26 Temmuz tarihinde resmi olarak duyurulacak. Elbette ki tasarım konusunda en büyük değişiklik, akıllı telefon modelinin Rolls Royce logosunu arka bölümünde barındırması olacak. 24 MP ve 16 MP olmak üzere iki arka kamera seçeneği de sunulmaya devam edecek.

Honor Note 10 Rolls Royce Edition

Android 8.1 Oreo sürümü ile birlikte satışa sunulması beklenen yeni modelin en dikkat çekici noktası ise ne özellikleri ne de tasarımı olacak. Zira iddia edilenlere göre bu telefon, 1500 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Türkiye’ye gelmesi beklenmiyor ancak gelecek olsa dahi fiyatının 10 bin TL seviyesini geride bırakabileceğini söylemek mümkün.

Çinli firmaların ünlü otomobil markaları ile yaptıkları anlaşmalara, anlaşılan o ki son olarak da Honor dahil olacak. Kullanıcıların bu modellere olan ilgisinin seviyesi ise henüz daha somut bilgilerle gün yüzüne çıkmış değil.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here