Honor 9 Lite Özellikleri Ortaya Çıktı!

Honor 9 Lite modeli ile ilgili yeni gelen bir sızıntı ile teknik özellikler ortaya çıktı. İşte Honor 9 Lite özellikleri ile ilgili detaylar!

Honor 9 Lite

Huawei çatısı altındaki Honor markasının yeni akıllı telefon modeli Honor 9 Lite özellikleri ve tasarımı ile ilgili yeni sızıntı bilgiler ortaya çıktı. Honor 9 Lite sızıntı bilgiler ile yeni akıllı telefon modeli hakkında birçok merak edilen detay gün yüzüne çıkmış oldu.

Honor 9 Lite özellikleri nasıl olacak?

Honor 9 Lite ile ilgili ilk olarak belirtmek gerekirse cihazın 5.65-inç büyüklüğünde ve 18:9 oranında bir ekrana sahip olacağını söylemek gerekiyor. İnceltilmiş çerçeveleri ile 1080+ çözünürlüğündeki ekranına, Kirin 659 mobil yonga seti eşlik edecek.

Honor 9 Lite

3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı seçeneği ile birlikte 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı seçeneği de sunulacak olan Honor 9 Lite modeli, 2900mAh kapasitesinde dahili bataryasından enerjsini alacak.

Honor 9 Lite kamera özellikleri dikkat çekiyor!

Honor 9 Lite modelinde 4 farklı kamera olacağı ifade ediliyor. Çift arka kamera ve çift ön kamera kombinasyonu bulunduracak olan 9 Lite modeli, 13 MP ve 2 MP çözünürlüklerinde algılayıcı bulunduracak ve bu algılayıcılar, ön ve arka kamera dizilimi için aynı olacak.

Video kayıt konusunda da Full HD yani 1080p yeteneği sunulacak. Ortaya çıkan bu bilgilerden sonra geriye sadece Honor 9 Lite fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili bilgiler kalmış oldu. Bu konudaki yeni bilgileri akıllı telefon haberleri kategorisinde sunmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here