Honor 9, 350 Bin Ön Kayıt Aldı!

Huawei Honor 9, ilk gününde aldığı sipariş kayıtları ile birlikte dikkatleri üzerine toplamayı başardı. İşte Huawei Honor 9'un ilk gün bilgileri!

Honor 9

Huawei Honor 9 modeli ile ilgili ilk gelişmeler kaydedilmeye başlandı. Kısa bir süre önce edinilen bilgilere göre Honor 9 modeli, ilk gününde yaklaşık olarak 350 bin adet satış kaydı almayı başarmış oldu.

Huawei Honor 9 modeli ilgi ile karşılandı!

Şu an için sadece aralarında JD’nin de bulunduğu Çin’deki birkaç farklı perakende mağazasında ön kayıtlarına başlanan yeni Honor 9 modeli, kayıtlarının başlamasını takip eden gün boyunca, 30 bin barajını aşan bir kayıt ile karşılaştı. Buna benzer bir yaklaşım, daha önce de Nokia 6 modelinin ilk günündeki ön kayıt sürecinde kendini göstermişti ve o dönemde gündemde kendine yer etmeyi başarmıştı.

Benzer bir durumun Huawei çatısı için de kendini göstermesi, Çin pazarındaki akıllı telefon taleplerini özetler bir nitelik taşıyan cinsten…

Honor 9

Honor 9 fiyatı ve çıkış tarihi!

İlk gününde 350 bin adetten fazla ön kayıt alan yeni akıllı telefon modelinin Çin’deki fiyatı ise 64GB dahili depolama alanı sunan model için yaklaşık 400 dolar seviyesinde iken, 128GB dahili depolama alanı bulunan model için de yaklaşık olarak 440 dolar seviyesinde yer alıyor. Çıkış tarihi ilse 16 haziran olarak belirlenmiş durumda. Nitekim ön kayıt yapan kullanıcılar, cihazlar ile ilk buluşan isimler arasında da yer almış olacak.

Son olarak belirtmek gerekirse Huawei Honor 9 teknik özellikleri; 5.15-inç büyüklüğünde ve Full HD çözünürlüğünde LTPS IPS LCD ekran, Huawei tarafından geliştirilen HiSilicon Kirin 960 mobil yonga seti, her iki depolama alanındaki varyasyonlara göre 4GB ve 6GB boyutunda RAM, 20MP ve 12MP çözünürlüğünde ve 2x optik yakınlaştırma sunan çift arka kamera, 8MP ön kamera, Android 7.0 işletim sistemi ve 3200mAh büyüklüğünde batarya olarak sıralanıyordu.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here