Honor 8 ve Honor 8 Pro Android 8.0 Oreo Alacak!

Honor 8 ve Honor 8 Pro modellerinin Android 8.0 Oreo güncellemesi alacağı onaylanmış oldu. Konu ile ilgili tüm detaylar haberimizde!

Honor 8 ve Honor 8 Pro

Honor markasının kitle elde etmiş akıllı telefon modelleri arasında yer alan Honor 8 ve Honor 8 Pro kullanıcıları için sevindirici bir güncelleme haberi geldi. Üstelik bu güncelleme haberinin kaynağı, doğrudan doğruya Honor CEO’su oldu!

Honor 8 ve Honor 8 Pro modelleri Android Oreo güncellemesi alacak!

Honor CEO’su George Zao tarafından yapılan açıklamalara göre Honor 8 ve Honor 8 Pro modellerinin Android 8.0 Oreo güncellemeleri için test süreçleri devam ediyor. Güncellemenin test süreçleri iyi giderken, kısa bir süre sonra resmi olarak Honor 8 ve 8 Pro modelleri için Android Oreo yayınlanmış olacak.

Honor 8 ve Honor 8 Pro

Bununla beraber CEO George Zao, Android 8.0 Oreo güncellemesinin diğer akıllı telefon modellerine de getirileceğini ifade etti. Lakin model ismi telaffuz etmekten yana bir tavır sergilemedi.

Son olarak belirtmek gerekirse global pazara çıkış yapması planlanan Honor 7X modeli için de Oreo güncellemeleri ile ilgili çalışmalar yapıldığını belirtmekte fayda var.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here