Honor 8 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Başladı!

Honor 8 modeli için de Android Nougat güncellemesi başladı. İşte Honor 8 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili detaylar!

Honor 8 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

İlk olarak 16 ocak tarihinde başlayan ama sadece Japonya için dağıtımına başlanan Honor 8 Android 7.0 Nougat güncellemesi, en sonunda diğer ülkeler için de kademeli olarak dağıtılmaya başladı.

Honor 8 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Honor 8 Android Nougat güncellemesi başladı!

EMUI 5.0 ile birlikte dağıtımına başlanan yeni Honor 8 Android 7.0 Nougat güncellemesi, yaklaşık olarak 2,2GB boyutunda ve FRD-L04C567B360 sürüm numarasına sahip.

Japonya için yayınlanan güncelleme boyutu, 2GB sınırını aşmıyordu. Ancak global versiyonda ne eklemeleri getirildiğine dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Şu an için kademeli olarak başlayan Honor 8 güncellemesi için ne yazık ki ülke ülke tarih bilgisi de bulunmuyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.