Honor 10 Satışları Nasıl Gidiyor?

Honor 10 ekran

Honor markasının ülkemizde de öne çıkan modeli Honor 10, anlaşılan o ki dünya genelinde de ilgi ile karşılaşan Android akıllı telefon modelleri arasında yer almış.

Zira yeni yayınlanan resmi bilgilere göre 2018 yılındaki Honor 10 satışları, firmanın toplam satışlarını ciddi anlamda yükseltmiş durumda.

Honor 10 3 milyon sattı!

Doğrudan doğruya Huawei’nin alt markası olan Honor tarafından açıklanan bilgilere göre satışa çıkmasından bu yana kadar toplamda 3 milyon adetlik bir satış gerçekleştirildi. Özellikle de Asya ve Avrupa pazarında ciddi bir kullanıcı ilgisi olduğuna da analistler tarafından dikkat çekildiğini belirtelim.

Honor 10 satışları

2018’in şu günlerine kadar firmanın bir önceki yıla oranla sevkiyatlarında ise yaklaşık olarak %150’lik bir artış yaşanmış gibi görünüyor. Ülke bazlı araştırmalarda ise yüzde 300’e varan firmanın satış artışı gerçekleştirdiği dikkatleri üzerine topluyor.

Daha önce de yayınladığımız Honor 10 özellikleri ve diğer telefonlarla karşılaştırma listeleri haberimizde, öne çıkan detayları ve fiyat bilgisini paylaşmıştık. Sunduğu özellikle, renkli seçenekleri ve yapılan kampanyalar ile birlikte ülkemizdeki kullanıcıların da dikkatini çektiğini söylemek mümkün.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here