Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı!

En beğenilen film serilerinden Hızlı ve Öfkeli'nin, yeni filmi The Fate of the Furious - Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı yayınlandı!

Dünyanın en popüler film serilerinden olan ve sinema dünyasının önemli isimlerinden Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filmi Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı yayınlandı.

The Fate of the Furious – Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı!

Hızlı ve Öfkeli 8

The Fate of the Furious ismi ile duyurulan Hızlı ve Öfkeli 8 oyuncu kadrosu arasında Dwayne Johnson, Charlize Theron ve Jason Statham isimleri öne çıkarken, Hızlı ve Öfkeli 8 çıkış tarihi, 14 Nisan 2017 olarak belirlenmiş durumda.

İşte yeni yayınlanan Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.