Hearthstone: Heroes of Warcraft Mobil için Yayınlandı!

Özellikle PC platformunun en beğenilen kart oyunlarından olan Hearthstone, free to play yani ücretsiz olarak oyunculara sunulmasıyla da kısa zamanda çok büyük oyuncu kitlesi elde etmeyi başarmıştı. Şimdi ise geliştirici firma olan Blizzard, bu kitleyi mobil platforma da taşımayı amaçlıyor.

Hearthstone Heroes of Warcraft Mobil için Yayınlandı! - habertekno - habertekno.com - teknoloji ve oyun haberleri - 2015

Geçtiğimiz günlerde doğrudan Blizzard tarafından iOS, Android ve Amazon App platformu için yayınlanan oyun, yine PC platformunda olduğu gibi ücretsiz olarak indirmeye sunuldu. Buna karşın Hearthstone, ayrıca uygulama içi satın alımlar sunmakta.

Eski işletim sistemlerini de destekleyen Hearthstone, ayrıca 700 MB ı aşkın bir indirme boyutuna da sahip.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.