HBO Game of Thrones 8. Sezon Açıklaması Yaptı

HBO tarafından kısa bir süre önce Game of Thrones finali ile ilgili açıklama geldi. Uzun süredir birçok söylentiye konu olan bazı detaylar da resmi ağızdan onaylanmış oldu. HBO tarafından yapılan açıklamalar kapsamında, “Game of Thrones 8. sezon ne zaman çıkacak?” sorusunun cevabı da bulunuyor.

Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

Dünyanın en çok izlenen TV serileri arasında yer alan ve 2017’nin en çok indirilen yabancı dizileri arasında da kendine yer bulan GoT yani Taht Oyunları serisi, 7. sezon ardından finale gelmiş oldu.

HBO tarafından resmi olarak yapılan kısa bir açıklama sonrasında Game of Thrones finali 2019 yılından önce yayınlanmayacağı bilgisi netleşmiş oldu. Daha önce de sık sık izleyiciler tarafından gündeme getiriliyor olan “Game of Thrones final ne zaman?” sorusu, doğrudan doğruya yayıncı HBO tarafından açıklanmış oldu.

HBO Game of Thrones 8. Sezon Açıklaması Yaptı

Bunlara ek olarak gelen bilgilere göre Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm uzunluğu, bir önceki sezonun en uzun bölümleri yani yaklaşık 80 dakika dolaylarında olacak. Daha önce de GoT son iki sezonunun bölüm sürelerinin uzun olacağı yönünde bilgiler gündeme gelmiş ve GoT 7. sezon ile birlikte bu bilgiler onaylanmıştı.

Hatırlatmak gerekirse kısa bir süre önce gelen Game of Thrones 8. sezon senaryo sızıntı bilgileri, yeni sezonun beklentilerini artırmış lakin bir o kadar da bazı kesim izleyiciler tarafından eleştirilmişti.

Zira GoT 8. sezon spoiler konusunda birçok kişi rahatsız olmuş ve bu sızıntıları eleştirmişti. Son olarak belirtmek gerekirse HBO tarafından yapılan açıklama sonrasında uzun bir süre daha final sezon için bekleyişin devam edeceği ortaya çıkmış oldu. Bununla beraber Game of Thrones 8. sezon fragman tarihi olarak da 2019 yılı işaret ediliyor.

Bunların dışında daha önce Haber Tekno olarak hazırladığımız Jon Snow konulu Game of Thrones teorileri özel içeriğimize de göz atabilirsiniz. Söz konusu içeriğimizde Game of Thrones 8. sezon teorileri tarafı ile ilgili de çeşitli bilgiler mevcut.

GoT serisinini final sezonu ile ilgili sizin beklentileriniz nasıl? Yorumlar bölümünde düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here