Harry Potter ve Lanetli Çocuk Film Oyuncuları Görüntülendi!

Kısa bir süre sonra kitap olarak raflarda yer alacak olan Harry Potter ve Lanetli Çocuk filmi için oyuncuların görüntüleri paylaşıldı. İşte detaylar!

Harry Potter ve Lanetli Çocuk Film

Uzun bir süre önce hem edebiyat hem de sinema dünyasına veda eden Harry Potter, yeni bir bölüm ile yeniden okuyucuların karşısına çıktı. Bir tiyatro senaryosu olarak hazırlanan ve daha sonrasında kitap haline getirilerek satışa sunulan Harry Potter ve Lanetli Çocuk, öyle görünüyor ki sinema dünyasında da yeniden kendini gösterecek.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk filminde kimler oyanayacak?

Kısa bir süre önce, sinema film hazırlıkları ile ilgili bilgiler gündeme gelmişti. Şimdi de söz konusu olacak bu yeni sinema filminde yer alacak oyuncuların, kostümleri ile birlikte hazırlanmış görselleri yayınlandı. Şu an için söz konusu olacak film ile ilgili net bilgiler veya çekimleri ile ilgili detaylar ortaya çıkmış değil. Lakin, öyle görünüyor ki J.K Rowling’in efsanevi fantastik-kurgu serisi Harry Potter, uzun bir süreden sonra edebiyat dünyasında dönmüş olduğu kadar, beyazperdeye de dönmüş olacak.

Tüm oyuncular ve canlandırdıkları karakterler net olarak henüz paylaşılmış değil. Ortaya çıkan çekimlerin fotoğrafları da bu nedenle sınırlı kalıyor. İşte Harry Potter ve Lanetli Çocuk filminde yer alacak oyuncuların, kostümleri ile birlikte hazırlanan fotoğrafları:

Harry Potter ve Lanetli Çocuk Film

1
2
3
4
5
6
7
8
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.