Harry Potter ve Lanetli Çocuk Film

Uzun bir süre önce hem edebiyat hem de sinema dünyasına veda eden Harry Potter, yeni bir bölüm ile yeniden okuyucuların karşısına çıktı. Bir tiyatro senaryosu olarak hazırlanan ve daha sonrasında kitap haline getirilerek satışa sunulan Harry Potter ve Lanetli Çocuk, öyle görünüyor ki sinema dünyasında da yeniden kendini gösterecek.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk filminde kimler oyanayacak?

Kısa bir süre önce, sinema film hazırlıkları ile ilgili bilgiler gündeme gelmişti. Şimdi de söz konusu olacak bu yeni sinema filminde yer alacak oyuncuların, kostümleri ile birlikte hazırlanmış görselleri yayınlandı. Şu an için söz konusu olacak film ile ilgili net bilgiler veya çekimleri ile ilgili detaylar ortaya çıkmış değil. Lakin, öyle görünüyor ki J.K Rowling’in efsanevi fantastik-kurgu serisi Harry Potter, uzun bir süreden sonra edebiyat dünyasında dönmüş olduğu kadar, beyazperdeye de dönmüş olacak.

Tüm oyuncular ve canlandırdıkları karakterler net olarak henüz paylaşılmış değil. Ortaya çıkan çekimlerin fotoğrafları da bu nedenle sınırlı kalıyor. İşte Harry Potter ve Lanetli Çocuk filminde yer alacak oyuncuların, kostümleri ile birlikte hazırlanan fotoğrafları:

Harry Potter ve Lanetli Çocuk Film

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here