Hannibal’ın Yeni Videosu Yayınlandı!

Uzun bir aradan sonra merakla beklenen yeni sezonu ile Haziran ayında yeniden yayına başlayacak olan Hannibal yabancı dizisi için yeni bir kısa video yayınlandı.

Söz konusu video, üçüncü sezonun giriş kısımlarının Paris şehrinde geçeceğini vurguluyor. Hannibal izleyicilerinin hatırlayacağı üzere dizinin başkarakterlerinden olan Hannibal, ortaya çıkmasından sonra gerisinde izleyiciler için büyük soru işaretleri bırakarak Amerika’ dan ayrılmıştı.

Uzun süredir izleyiciler tarafından merakla beklenen Hannibal’ ın üçüncü sezonu, 4 Haziran 2015 tarihinde NBC ekranlarında izleyiciyle yeniden buluşuyor olacak.

Yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.