habertekno.com, Bundle Haber Uygulamasında!

Bundle Haber

Günümüzde mobil haber servisleri büyük önem taşır hale geldi. Kullanıcılar birçok farklı kaynağı, aynı platform üzerinden takip etmek istiyorlar. Bu bağlamda, yerli girişim Bundle Haber uygulaması da, hem Android hem de iOS tarafında popüler uygulamalar arasında yer alıyor.

Ayrıca Bakınız

iPhone 7 3GB RAM ve Çift Kamera ile Gelebilir!

HABERTEKNO Bundle Haber uygulamasında!

Bundle Haber

Bundan böyle Bundle Haber, Teknoloji kategorisi altında habertekno.com ismi ile HABERTEKNO’ya da ev sahipliği yapacak. Yerli mobil uygulama sıfatını taşıyan Bundle uygulaması, ülkemiz için daha şimdiden önemli haber kaynakları arasında yer alamaya başlamış gibi görünüyor.

Siz de Bundle Haber iOS veya Bundle Haber Android uygulamasını edinebilir ve Teknoloji kategorisi altında habertekno.com’u takibe alarak, en son; Bilim, Teknoloji, İş Dünyası, Sinema ve Kitap kategorileri ile ilgili en son haberleri ve rehber içerikleri kaçırmadan takip edebilirsiniz.

 

>> Bundle uygulaması ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.