Ana Sayfa Haberler Savunma Sanayii Haberleri

Savunma Sanayii Haberleri

Savunma sanayii haberleri ve Savunma sanayii ile ilgili tüm detaylar ve özel bilgiler, Haber Tekno'da! Yerli ve yabancı silahlı kuvvetler ile ilgili detaylar, savaş uçakları, yeni silahlar, teknolojik tanklar, savaş gemileri ve çok daha farklı ekipmanlarla ilgili tüm güncel haberler ve bilgiler, HaberTekno.com Savunma sanayii haberleri ile sizlerle buluşuyor!

Cobra 2

Cobra 2 TSK Envanterine Katılıyor!

Otokar tarafından geliştirilen yeni Cobra 2 zırhlısı, TSK-Türk Silahlı Kuvvetleri envanterinde yer almaya başlayacak! İşte Cobra 2 özellikleri!
Donald Trump Neden Aniden F-35 İle İlgilenmeye Başladı?

Donald Trump Neden Aniden F-35 İle İlgilenmeye Başladı?

Yeni başkan Donald Trump, F-35 Lightning II savaş uçağı programının devasa maliyetleri hakkında attığı düşmanca tweet ile gündemde. İşte detaylar!
ABD Ordusu

ABD Ordusu Tabanca Modellerini Değiştirecek!

Yeni gelen bir bilgiye göre Pentagon, ABD Ordusu ve Birleşik Devletler Hava Kuvvetleri bünyesindeki tabancaları değiştirmek için yoğun uğraş içinde!
Tank Robot

Mini Tank Robot Atış Sistemi Kazandı!

General Robotics tarafından geliştirilen mini tank robot The Dogo, artık hedeflerini atış altına alabiliyor. İşte mini tank robot The Dogo'nun detayları!
F-35 Savaş

F-35 Savaş Uçağında Yeni Yazılım Hatası!

Ülkemizin de envanterine girmeye hazırlanan yeni savaş uçağı F-35 sisteminde, yeni bir yazılım hatası çıktı! işte f-35 yazılım hatası ile ilgili detaylar!

Öne Çıkan Haberler