BTK’dan WhatsApp Uyarısı!

BTK yani Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Ömer Fatih Sayan, WhatsApp uçtan uca şifreleme açığına yönelik açıklamada bulundu!

YouTube’un Ücretli Yorum Sistemi: Super Chat!

Google, video servisi YouTube yorumları için farklı bir yaklaşımda bulundu: Super Chat! İşte ücret karşılığı kullanılabilecek olan Super Chat detayları!
Apple TV

Apple, Apple TV İçin Kendi Dizi ve Filmlerini Hazırlayabilir!

Yeni gelen bilgilere göre Apple, Netflix ve diğer servisler gibi kendi dizi ve filmlerini hazırlayıp Apple TV üzerinden yayınlamaya başlayabilir!

Profil Fotoğrafınız, Kimlik Hırsızlığına Sebep Olabilir!

Profil fotoğraflarınızda görülen parmaklarınız üzerinden, parmak izinizin alınabileceği mümkün. Nasıl mı? İşte tüm detaylar!

Yahoo, Altaba İsmini Dönüşebilir!

Yahoo ismi, satın alma sonrasında Albata ismi ile yer değiştirebilir. Öte yandan, Yahoo CEO'su Marissa Mayer'ın istifa etmesi gündemde. İşte detaylar!

Intel 5G’de 5Gbps İndirme Hızına Ulaştı!

İşlemci devi Intel, ürettiği 5G mobil iletişim teknolojisi sağlayan modemleri ile 5Gbps indirme(download) hızına ulaşmayı başardı!

Polis, İnternet Abone Bilgilerine Doğrudan Erişim Sağlayabilecek!

Yeni Kanun Hükmünde Kararname-KHK ile birlikte polis, artık abone bilgilerine doğrudan erişim sağlayabilecek. İşte detaylar!

AKK-Adil Kullanım Kotası Kalkıyor!

AKK-Adil Kullanım Kotası bir başka deyişle AKN-Adil Kullanım Noktası, Bakan'ın açıklamaları ile kesin olarak kaldırılıyor. İşte detaylar!

DiziBOX, Dizipub, DiziLAB ve Dizimag Engellendi mi?

Aralarında DiziBOX, Dizipub, DiziLAB ve Dizimag isimlerinin de aldığı birçok yabancı dizi izleme sitesinde erişim sorunu yaşanıyor. İşte detaylar!

Google’a, Kendi Çalışanı Tarafından Dava Açıldı!

Üst düzey bir Google çalışanı, Google'ın iş hukukunu ihlal ettiği gerekçesiyle mahkemeye suç duyurusunda bulundu. İşte detaylar!

En İyi Ücretsiz VPN Uygulamaları!

Güvenli internet bağlantısı ve yasaklı sitelere giriş için VPN hizmeti kullanılıyor. Peki, en iyi ücretsiz VPN uygulamaları hangileri? İşte ücretsiz VPN!

Kickass Torrents Sitesi Geri Döndü!

2016 yılında kurucusunun gözaltına alınmasıyla kapanan Kickass torrent sitesi, kısa bir süre önce geri döndü. İşte detaylar!

Twitter Canlı Yayın Servisi Kullanıma Açıldı!

Twitter üzerinden Periscope aracılığı ile yapılancanlı yayın, artık doğrudan Twitter üzerinden yapılabilecek. İşte Twitter canlı yayın sisteminin detayları!

Ask.com Anasayfa Oldu, Nasıl Kaldırılır?

Bazen Ask.com ana sayfa oluyor ve kaldırması da güç bir hal alıyor. Peki, Ask.com nasıl kaldırılır? İşte Ask.com kaldırmak için yapılması gerekenler!

4.5G ile İnternet Kullanımı Artış Gösterdi!

Ülkemizde 4.5G teknolojisinin kullanıma sunulmasıyla beraber gelen verilere göre, mobil internet kullanımında artış yaşandı. İşte detaylar!

Öne Çıkan Haberler