Sharp, iPhone İçin OLED Ekran Üretimine Başlıyor!

Sharp, 2019 yılında duyurulacak olan iPhone modeli için OLED ekran üretim hazırlıklarına başlıyor. Sharp'ın iPhone OLED ekran hazırlığı!
HTC 2016 Gelirleri

HTC’nin 2016 Gelirleri, Son 11 Yılın En Düşük Seviyesine Geriledi!

HTC'nin 2016 yılını iyi kapatmadığı bilinen bir durum iken, açıklanan HTC finansal raporları durumun çok daha kötü olduğunu ortaya çıkardı!

Galaxy S8 Satışları 60 Milyon Barajını Aşacak!

Yeni gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S8 satışlarının 60 milyon barajını geride bırakacağını düşünüyor. İşte S8 satışları ile ilgili detaylar!

2016 Yılında En Çok Satılan Otomobil Markaları!

Otomotiv Distribütörleri Derneği, 2016 yılında en çok satılan otomobil markalarını açıkladı. Peki, en çok hangi marka otomobil satıldı? işte detaylar!

iPhone 8 İçin AMOLED Talebi, Çinli Markaları Harekete Geçirdi!

Apple'ın, iPhone 8 için AMOLED ekran tercih etmesi konusunda yaşanan gelişmeler, Çinli akıllı telefon markalarını harekete geçirdi! İşte detaylar!

Apple, Güney Kore’ye Apple Store Açıyor!

Apple, Güney Kore'ye ilk App Store'u açmaya hazırlanıyor. Samsung'un evine, bundan böyle Apple'da Apple Store ile komşu olacak!

Apple’da İşler, Beklendiği Gibi Gitmiyor!

Uzun bir süre sonra ilk defa, üst düzey Apple çalışanlarının tazminatında düşüş yaşandı. Sebebi ise Apple'ın planlarının tutmaması! İşte detaylar!

LG’nin 2016 Son Çeyrekteki Finansal Durumu Açıklandı!

LG'nin, 2016 yılının son çeyreğindeki finansal durumu ile ilgili detaylar açıklandı. İşte LG'nin 2016 Q4 kapsamındaki finansal durumu!

Xiaomi, Hindistan’dan 1 Milyar Dolar Gelir Elde Etti!

Çinli Xiaomi markasının yüzü, Hindistan'da gülüyor. Yeni gelen bilgilere göre Xiaomi, Hindistan'dan 1 milyar dolar gelir elde etmeyi başardı!

Samsung Gear VR Satışları Nasıl?

Samsung, CES 2017'de Gear VR satışları ile ilgili bilgi verdi. Yapılan açıklamalara göre Samsung, Gear VR satış miktarından memnun gibi!

Intel, HERE Maps’ten Hisse Satın Aldı!

Intel, beklenmedik bir hamle yaparak en popüler navigasyon servislerinden olan HERE Maps'ten hisse satın aldı. İşte detaylar!

Samsung, 2017’de 150 Milyon Kavisli AMOLED Ekran Sevkiyatı Yapacak!

Yeni gelen bilgilere göre Samsung, 2017 yılında 150 milyon kavisli AMOLED ekran sevkiyatının üzerine çıkmış olacak. İşte detaylar!

Huawei P9 Ne Kadar Satıldı?

Huawei P9 ve Huawei P9 Plus satış miktarları ile ilgili detaylar paylaşıldı. Peki, Huawei P9 ve Huawei P9 Plus satışları nasıl?

TSMC’den “10nm Üretimlerdeki Gecikme” Haberlerine Yalanlama!

Apple ve Qualcomm'un önemli işlemci üretici ortaklarından olan TSMC, 10nm işlemci üretiminde yaşanacak gecikme söylentilerine yönelik açıklama yaptı!

2017 Motorlu Taşıtlar Vergisi Belli Oldu!

2017 Motorlu Taşıtlar Vergisi-2017 MTV belli oldu. Buna göre 2017 Motorlu Taşıtlar Vergisi-2017 MTV zamlandı. İşte yeni 2017 Motorlu Taşıtlar Vergisi!

Öne Çıkan Haberler