Güzel ve Çirkin Fragmanı Yayınlandı!

Walt Disney klasiklerinden olan Beauty and the Beast yani Güzel ve Çirkin, yeniden beyazperdede yer almaya hazırlanıyor. Son olarak ise Güzel ve Çirkin fragmanı ve vizyon tarihi açıklandı.

Ayrıca Bakınız

İlk Cehennem Fragmanı Yayınlandı!

Güzel ve Çirkin fragmanı ve çıkış tarihi!

Güzel ve Çirkin Fragmanı

Güzel ve Çirkin filmi, Emma Watson isminin Belle karakteriyle başrolde yer aldığı bir yapım olacak. Öte yandan Beast karakterini ise Dan Stevens ismi canlandıracak. Ian McKellen, Luke Evans, Josh Gad ve Kevin Kline isimlerinin de oyuncu kadrosunda yer aldığı Güzel ve Çirkin filminin yönetmen koltuğunda, Bill Condon ismi yer alıyor.

Son olarak belirtmek gerekirse Beauty and the Beast-Güzel ve Çirkin, 17 Mart 2017 tarihinde vizyonda yer alacak ve sinema severlerin beğenisine çıkacak.

İşte ilk yayınlanan Güzel ve Çirkin fragmanı:

 

 

>> Güzel ve Çirkin filmi ile ilgili sizin beklentileriniz nasıl? Sizce Emma Watson, Belle karakteri için uygun olmuş mu?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.