WhatsApp Sesli Mesaj

En popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp, Facebook’un çatısı altına geçtikten sonra kullanıcılarının etkileşimini artırmaya devam ediyor. Son olarak yayınlanan kullanım verilerine göre günlük WhatsApp sesli mesaj gönderim sayısı, 100 milyon adedi geride bıraktı.

WhatsApp sesli mesaj gönderimi artıyor!

whatsapp sesli mesaj

Yakın zamanda video görüşme imkanı da sunmaya hazırlanan WhatsApp; anlık mesajlaşma, sesli görüşme ve sesli mesajlaşma iletişiminin kullanımını da artırmaya devam ediyor. Kullanıcı sayısını katlamaya devam eden WhatsApp, bu dev kullanıcı sayısını sesli mesaj kullanımında da aktif etmeyi başardı.

Nitekim, günlük WhatsApp sesli mesaj gönderim sayısı, kısa bir süre önce gelen açıklamaya göre 100 milyon adet barajını geride bırakmış oldu.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik medya sektöründe çalışmış, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.