GTA V PC Sürümü 7 Disk Olarak Satışta

gta_5_pc_7_discs - eren ertem - ernertm - erenertem.com - oyun haberleri - GTA V PC Sürümü 7 Disk Olarak Satışta

 

Uzun zamandır PC tarafında çıkışı beklenen ve çıkış tarihi sürekli ertelenen GTA 5 oyunu, anlaşılan o ki başka bir erteleme daha almadan 14 Nisan tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Zira dijital sürümleri ön indirilmeye sürüldü.

Bilindiği gibi güncel oyunların kapladıkları boyutlar oldukça yüksek oluyor. Bu bağlamda büyük grafik dosyaları içeren GTA 5 oyunu da PC tarafında 7 diskli bir kutu ile satışa çıkacak olduğuna dair görseller paylaşıldı. Tabi ki u disk sayısı DVD olarak sipariş eren kullanıcılar için geçerli olacak.

İnternet hızları ve kotaları sizin için belli problem oluşturduğu için siz de GTA V oyununu DVD kutulu olarak sipariş vermeyi düşünüyorsanız diskli bir kurulum sürecine hazırlıklı olmanızda fayda var. Ancak dijital satın alımlar hem fiyat hem de kurulum konusunda büyük kolaylık sağlayacak olduğu gerçeğini de göz ardı etmemekte fayda var.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.