GTA V PC

Uzun zamandır PC tarafında çıkışı beklenen ve çıkış tarihi sürekli ertelenen GTA 5 oyunu, anlaşılan o ki başka bir erteleme daha almadan 14 Nisan tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Zira dijital sürümleri ön indirilmeye sürüldü. GTA V PC sürümü için en çok dikkat çeken detay ise tam 7 disk ile birlikte kutuda yer alması oldu!

GTA 5 PC sürümü 7 DVD ile geliyor!

GTA 5 PC

Bilindiği gibi güncel oyunların kapladıkları boyutlar oldukça yüksek oluyor. Bu bağlamda büyük grafik dosyaları içeren GTA 5 oyunu da PC tarafında 7 diskli bir kutu ile satışa çıkacak olduğuna dair görseller paylaşıldı. Tabii ki bu disk sayısı DVD olarak sipariş veren kullanıcılar için geçerli olacak.

Ortaya çıkan görsellerdeki GTA 5 PC sürümü için hazırlanan kutu, kurulum sırasında birçok disk değişiminin gerekliliğini ortaya çıkarmış oldu. İnternet hızları ve kotaları sizin için belli problem oluşturduğu için siz de GTA V oyununu DVD kutulu olarak sipariş vermeyi düşünüyorsanız, diskli bir kurulum sürecine hazırlıklı olmanızda fayda var. Ancak dijital satın alımlar hem fiyat hem de kurulum konusunda büyük kolaylık sağlayacak olduğu gerçeğini de göz ardı etmemek gerekiyor.

Artan oyun boyutlarının mevcut uygun fiyatlı depolama yolları ile kullanıcılara ulaştırılmasında sorun çıkıyor olması, yapımcıları da dijital çözümlere itiyor. Bu noktada fiyatlandırma üzerinde de pozitif etkiler meydana geliyor.

Son olarak yeni oyunun sistem gereksinimleri ile ilgili bilgi almak ve hem yeni bilgisayar toplarken hem de mevcut bilgisayarda bu oyunu nasıl oynayacağınızın sorusuna cevap bulmak Haber Tekno olarak hazırladığımız şu haberimize bakabilirsiniz: GTA 5 Sistem Gereksinimleri (GTA 5 Kaldıran Donanım Detayları)

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here