GTA V PC Grafik Ayarlarının Farklarını Merak Ediyor musunuz?

Uzun bir bekleyişin ardında, birçok etelemeyi de atlatan GTA V in PC versiyonu birkaç gün önce yayınlandı ve daha ilk günden beklentileri karşıladı denilebilecek bir performans sergiledi.

Uzun süredir Playstation ve Xbox kanadında oyuncuların deneyiminde olan GTA V, en çok PC tarafında nasıl bir grafik sergileyeceği konusunda merak uyandırıyordu. Tahmin edildiği üzere oyun konsollarına nazaran üst düzey grafik detayları sunan GTA V PC versiyonu, ayrıca birçok farklı grafik detay ayarını da PC kullanıcılarının donanım bazlı tercihlerine bırakıyor.

Bu noktada “wiliextreme” isimli Youtube kanalı, birçok farklı grafik detayının ne gibi değişiklikler içerdiğini açıklayan bir video yayınladı. Söz konusu video ile GTA V oyununun PC üzerinde ki tüm grafik ayarlarının eksilerini ve artılarını görmek mümkün.

Söz konusu video:

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.