Grim Fandango Remastered Ücretsiz Oldu!

Grim Fandango Remastered kısa süreliğine ücretsiz! İşte ücretsiz Grim Fandango Remastered indirme yolu ile ilgili detaylar!

Grim Fandango Remastered

Grim Fandango Remastered oyunu GOG üzerinden kısa bir süre için ücretsiz olarak dağıtılmaya başladı. Haber Tekno olarak hazırladığımız bu rehber ile siz de Grim Fandango Remastered oyununu ücretsiz olarak indirebilir, GOG’un bu fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Ücretsiz Grim Fandango Remastered nasıl indirilir?

Grim Fandango Remastered oyunu, belirtildiği gibi kısa bir süreliğine ücretsiz olarak dağıtılmaya başladı. Bunun için https://www.gog.com bağlantısına tıklayarak sürece başlamanız gerekmektedir.

Daha sonrasında eğer üye iseniz üye girişi, eğer üye değilseniz kolay bir şekilde üye olabilirsiniz. Yeni üye olarak kişiler için güçlü bir parola tercih etme zorunluluğu olduğunu da belirtelim.

Grim Fandango Remastered

Daha sonrasında anasayfa üzerinde yer alan Grim Fandango Remastered oyununun sol bölümünde “Get for Free” butonuna basılması gerekiyor. Bu işlemden sonra ücretsiz olarak sunulan oyun, GOG hesabınıza ekleniyor ve oyunun alındığına ilişkin bir bilgilendirme maili gönderiliyor. Hesap bölümündeki “Games” içerisinde yeni oyunun eklenmesi ile beraber, ücretsiz oyun indirilebiliyor.

Grim Fandango Remastered

Görülebileceği gibi ücretsiz bir şekilde söz konusu oyunu edinmek oldukça kolay. Son olarak tekrar hatırlatmak gerekirse bu kampanya, sadece 24 saatlik bir zamanda sona erecek. Bu yüzden oyunu ücretsiz olarak edinmek isteyen kullanıcıların ellerini çabuk tutmasında fayda var.

Grim Fandango Remastered

Bu ve buna benzer oyunlar ile ilgili gelişmeleri, oyun haberleri bölümünden aktarmayı sürdüreceğiz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here