Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi ve Videosu Yayınlandı!

Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi

PlayStation 4 platformu için hazırlanan önemli yarış oyunlarından Gran Turismo Sport, kısa bir süre sonra oyuncular ile buluşmaya hazırlanıyor. Londra’da düzenlenen bir etkinlik kapsamında, Gran Turismo Sport çıkış tarihi bilgili aktarıldı. Çıkış tarihi açıklamalarına ek olarak, yeni bir Gran Turismo Sport oynanış videosu da yayınlandı.

Ayrıca Bakınız

Civilization VI Çıkış Tarihi Açıklandı!

Gran Turismo Sport çıkış tarihi!

Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi

Açıklanan bilgilere göre, PlayStation platformu için özel olarak hazırlanan Gran Turismo Sport, 2 farklı bölge de 2 farklı zamanda çıkış yapacak.

İlk olarak Gran Turismo Sport, 15 Kasım 2016 tarihinde Asya ve Kuzey Amerika pazarında oyuncularla buluşacak. Bir sonraki gün 16 Kasım 2016 tarihinde de Gran Turismo Sport, Avrupa için satışa çıkacak.

Son olarak Gran Turismo Sport oynanış videosunu da, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.

 

 

>> Gran Turismo Sport ile ilgili sizin beklentileriniz nasıl?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.