GoPro, yeni aksiyon kamerası modelleri GoPro Hero 5 Black ve GoPro Hero 5 Session modelleri ile birlikte yeni GoPro Karma drone modelini duyurdu.

GoPro Karma drone özellikleri!

GoPro Karma

Uzun süredir söylentileri devam eden GoPro drone modeli, en sonunda resmi olarak GoPro Karma ismi ile çıkışını gerçekleştirdi. Tahmin edileceği üzere yeni GoPro Karma drone modeli, GoPro aksiyon kameraları ile birlikte kullanım ile tasarlanmış.

GoPro Karma özellikleri!

GoPro Karma özellikleri arasındaki en dikkat çeken detay, tasarımının kompak olarak dizayn edilmiş olması. Zira yeni GoPro Karma drone modeli, pervaneleri katlanarak, beraberinde gelen özel çantası ile taşınabiliyor.

GoPro Karma

Bunların dışında yeni GoPro Karma drone modeli, 3 eksenli görüntü sabitleme aparatı ile birlikte geliyor. Daha önce de belirtildiği gibi GoPro Karma modeli; yeni GoPro Hero 5 Black ve GoPro Hero 5 Session aksiyon kameraları ile birlikte kullanılıyor. Bununla beraber GoPro Karma, GoPro Hero 4 serisi aksiyon kameraları ile de kullanıma destek sunuyor.

GoPro Karma

GoPro Karma çıkış tarihi ve fiyatı!

GoPro tarafından açıklanan bilgilere göre yeni drone modeli GoPro Karma, 3 farklı paket ile satışa sunulacak. Buna göre GoPro Karma fiyatı; GoPro Hero 5 Black ile birlikte 1,099 dolar, GoPro Hero 5 Session modeli ile birlikte 999 dolar olarak piyasada yer alacak. Hero4 içermeyen GoPro Karma fiyatı ise 799 dolar olarak belirlenmiş. Sırt çantası ise standart olarak tüm paketlerde yer alacak.

GoPro Karma

GoPro Karma çıkış tarihi olarak ise 23 Ekim 2016 tarihi işaret ediliyor.

GoPro Karma kullanım videosu:

 

1. GoPro Karma

2. GoPro Karma

3. GoPro Karma

4. GoPro Karma

5. GoPro Karma

6. GoPro Karma

7. GoPro Karma

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.