Google Wifi Router için Kurulum Videosu Yayınlandı!

Google Pixel ve Pixel XL ile birlikte duyurulan Google Wifi Router için, doğrudan Google tarafından kurulum videosu yayınlandı. İşte Google Wifi Router!

Google Wifi

Google, Ekim 2016 tarihinde düzenlediği etkinlikte Google Pixel ve Google Pixel XL modelleri ile birlikte, dikkat çeken farklı ürünler de duyuruldu. Bu ürünler arasında yer alan Google Wifi için, doğrudan Google tarafından kurulumu ile ilgili bir video yayınlandı!

Google Wifi Router!

Google Wifi Router

Google Wifi nedir? sorusuna cevap vermek gerekirse Google Wifi, aslında bir router modem cihazıdır. Google tarafından Google Wifi Router olarak isimlendirilen cihaz, temel olarak gelişmiş bir router görevini üstleniyor.

Google Wifi Router

Google Wifi Router modelinin rakipleri ile arasındaki en büyük fark ise, tasarım noktasında kendini belli ediyor. Klasik modem ve router tasarımlarından çok daha farklı bir silindirik tasarım anlayışına sahip olan Google Wifi Router, bir ev aksesuarı olarak dahi kullanılabilecek potansiyele sahip.

İşte Google tarafından yayınlanan Google Wifi kurulum videosu:

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.