Google Tekrar Apple’ı Geçti!

Apple'ı Geçti

Markaların, en değerli isim olma yarışlarında pek de alışık olunmayan bir durumla karşı karşıya kalındı. Bilindiği gibi Apple, kısa bir süre önce hisselerinde yaşanan artıştan ötürü, Google’ı geride bırakıp en değerli marka koltuğuna oturmuştu. Lakin, Apple’ın en değerli marka ünvanı, çok da uzun sürmedi. Zira, yaşanan bu olaydan 1 gün sonrasında, Google tekrar Apple’ı geçti!

Ayrıca Bakınız

iPhone 7 Çizimleri Sızdırıldı!

En değerli marka, yeniden Google!

Apple'ı Geçti

Alphabet hisselerinde yaşanan bir artıştan sonra Google, tekrar Apple’ı geride bırakmış oldu. En değerli marka sıralaması, bilindiği gibi anlık değişimlere üst seviyelerde alışık değil. Ancak Google ve Apple arasındaki bu rekabet, anlık zirve değişimlerine de neden olmaya başladı.

Şu an için Google, dünyanın en değerli markası koltuğunu yeniden devralmış oldu. Önümüzdeki dönemlerde Apple’ın, iPhone 7 tanıtılmasından sonra yeniden zirveye geçeceği ancak, bu defa daha kalıcı bir yer edineceği söyleniyor.

 

>> Google’ın yeniden Apple’ı geride bırakması ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.