Haber Tekno Sosyal Medya
Google Takvim iOS Uygulaması

Güncelleme

Google Takvim iOS Uygulamasına Widget Desteği!

Google Takvim iOS uygulamasına Widget desteği getirdi. İşte Google’ın iOS tarafındaki Takvim güncellemesi ile ilgili tüm detaylar!

Google’ın iOS platformu için hazırladığı Google Calendar yani Google Takvim uygulaması, aldığı yeni güncelleme ile birlikte en sonunda widget özelliği sunmaya başladı. Uzun bir süredir iOS tarafında kullanılmaya devam eden widget’lar için Google Takvim de destek veren uygulamalar listesinde yer aldı.

Google Calendar widget desteği ile güncellendi!

Google Takvim iOS Uygulaması

Yeni Google Calendar 2.4.0 güncellemesi ile birlikte sunulmaya başlayan widget desteği ile beraber 3D Touch özelliği desteği de kendini göstermeye başladı. Google’ın en popüler uygulamaları arasında yer alan ve iyi bir takvim uygulaması örneği olan Google Calendar, iOS kullanıcılarının da deneyimi iyileştirmeyi sürdürüyor.

App Store üzerinden yayınlanan yeni güncelleme, ülkemizde de eş zamanlı olarak kullanıma sunuldu.

Son olarak belirtmek gerekirse Apple’ın uzun süre önce sunmaya başladığı 3D Touch ve widget özelliğine olan destek, beklenenden daha yavaş ilerliyor. Google’ın uygulamalarındaki bu gecikmeler de konu ile ilgili örnek verilebilecek detaylardan birisi oldu.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Güncelleme

Üste çık