Google Takvim’e Erişim Sorunu Yaşanıyor

Google Takvim çöktü mü? Google tarafından erişim sorunu ile ilgili resmi açıklama geldi.

Google Takvim

Google’ın en çok kullanılan uygulamalarından olan Google Takvim, global olarak erişim sorunları ile mücadele ediyor gibi görünüyor. Kısa bir süre önce gelen “Google Takvim çöktü mü?” sorusuna ilişkin resmi açıklama, doğrudan doğruya Google tarafından geldi.

Google Takvim global erişim sorunu ile karşı karşıya!

Google Takvim

Edinilen bilgilere göre belirli bir ülke ile sınırlı kalmayan erişim sorunu, dünyanın çok farklı yerlerinde kendini gösteriyor gibi görünüyor. Özellikle de mobil uygulama aracılığı ile değil de doğrudan internet üzerinden Takvim’e erişim sağlamaya çalışan kullanıcılar, 404 sayfası ile karşı karşıya kalıyorlar. Şu an için çalışmalar devam ederken, erişim sorunları da tam olarak giderilmiş değil.

Aslında Google’ın en çok kullanılan servislerinden olsa da Takvim’in sık sık çökme haberleri ile gündeme gelmediğinin de altını çizmek gerekiyor. Şu an için bu sorunun neden kaynaklandığına ya da ne zaman tam anlamıyla çözüleceğine ilişkin bir bilgi mevcut değil. Eğer siz de benzer bir sorun yaşıyorsanız, bu sorunun sizden ya da internet servis sağlayıcınızdan değil de Google sunucularından dolayı olduğunu söylemek mümkün.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here