Google Play Store Uygulama İndirmeleri için Yeni Güncelleme Hazırlanıyor!

Google, Android Play Store uygulama indirme ile ilgili yeni bir güncelleme hazırlıyor. İşte yeni Google Play Store ile ilgili detaylar!

Google Play Store Uygulama

Google, Android cihazlar için hazırladığı uygulama marketi Google Play Store ile ilgili yeni bir güncelleme hazırlıyor. Yeni güncelleme, Google Play Store uygulama indirme süreci ile ilgili hazırlanıyor.

Yeni Google Play Store uygulama indirme güncellemesi!

Google Play StoreGoogle tarafından test sürecine başlayan yeni Google Play Store güncellemesi, kullanıcıların hücresel ağ ve kablosuz ağ kullanımı üzerine şekilleniyor.

Google Play Store Uygulama İndirme

Yeni Google Play Store güncellemesi ile kullanıcılar market üzerinden bir uygulama veya oyun indirmek istedikleri zaman, eğer hücresel veri ile bağlantı sağlanıyorsa bir uyarı mesajı almaya başlayacak.

Google Play Store tarafından gösterilen bu uyarı mesajı, kullanıcıya mobil veri ile indirme yapacağını hatırlatıyor. Eğer mobil veri ile ilgili bir sorun yaşaması muhtemel ise, kullanıcı isterse indirmeyi Wi-Fi bağlantısı sağladığı zaman indirmeyi devam ettirebiliyor.

Yeni güncellemenin ne zaman geleceği ile ilgili henüz bir bilgi açıklanmış değil. Lakin, kısa bir süre içinde Google, Android işletim sistemi için hazırladığı yeni Google Play Store uygulama indirme güncellemesini kullanıma sunacaktır.

Son olarak belirtmek gerekirse Google, daha önce büyük veri gerektiren uygulama veya oyunların Google Play Store üzerinden hücresel veri ile indirilme sırasında uyarı vermekteydi. Yeni güncelleme ile kullanıcıya seçenek sunmaya başlamış olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here