Google Play Newsstand Güncellendi!

Google'ın haber takip uygulaması Google Play Newsstand tasarım değişikliği getiren detayları ile güncellendi. İşte yeni Google Play Newsstand!

Google Play Newsstand

Google’ın hem Android hem de iOS tarafında kullanıma sunduğu RSS temeli ile çalışan haber takip uygulaması Google Play Newsstand güncellendi.

Google Play Newsstand güncellendi!

Yeni Google Play Newsstand 4.0 versiyonu ile birlikte, eski tasarıma kıyasla büyük değişikliklerin yapıldı yeni mobil uygulama, bundan böyle kullanıcılarına daha iyi bir kullanım imkanı veren arayüz tasarımına geçiş yaptı.

Ülkemiz de yoğun olarak kullanılmasa da Google Play Newsstand mobil uygulaması, haber takibinin önemini artırdığı son dönemlerde, öne çıkan uygulamar arasında yer almaya başlamıştı. Yeni yayınlanan Google Play Newsstand 4.0 sürümü ile birlikte, daha iyi bir haber takip arayüzü hazırlanmış gibi görünüyor.

google-play-newsstand-guncellendi-haber-tekno-5

1
2
3
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.