Google Pixel Duvar Kağıtları, Tüm Android Kullanıcılarına Yayınlandı!

Google, Pixel ve Pixel XL için hazırladığı duvar kağıtlarını, Android uygulaması olarak yayınladı. İşte Google Pixel duvar kağıtları!

Google Pixel Duvar Kağıtları

Uzun süre sonra ilk defa kendi marka ismini taşıyan Google Pixel ve Google Pixel XL modelleri ile akıllı telefon dünyasında yer almaya başlayan Google, Android tarafında da Pixel birlikteliğini devam ettiriyor.

Son olarak ise Google, Pixel duvar kağıtları ile ilgili hazırladığını bir uygulamayı, Android için yayınladı.

Google Wallpaper Android uygulaması!

Google Pixel Duvar Kağıtları

Google tarafında kısa bir süre önce yayınlanan Google Wallpaper Android uygulaması, Pixel ve Pixel XL modelleri için hazırlanan duvar kağıtlarını, tüm Android kullanıcılarına getirmiş oldu.

Her gün için farklı duvar kağıtları ayarlama gibi özellikler sunan yeni Google Wallpaper uygulaması, Android 7.0 mobil işletim sistemi taşıyan akıllı telefonlar ile daha farklı özellikleri de sunuyor.

Bu özellikler arasında, iOS işletim sisteminde olduğu gibi kilit ekranına ve ana ekrana farklı duvar kağıtları atama imkanı gibi seçenekler yer alıyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.