Google Pixel 3 XL Tasarımı Kılıflar ile Ortaya Çıktı!

Google Pixel 3 XL

Google tarafından duyurulması beklenen 2018 akıllı telefon modelleri Pixel 3 ve Pixel 3 XL modelleri ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ederken, son örnekte bir kılıf görseli oldu. Google Pixel 3 XL modeli için hazırlanmış olduğu iddia edilen kılıf görselleri ile birlikte nasıl bir tasarım ile karşı karşıya kalınacağı hakkında daha fazla detay elde edildi.

Google Pixel 3 XL çift ön kamera ve çentikli ekran ile gelebilir!

Sızdırılan kılıfta yer alan telefon modelinde, hiç şüphe yok ki ilk dikkat çeken detay çentikli aktan oluyor. Aslında böyle bir geçiş yapılacağı ile ilgili çok fazla iddia bulunuyordu. Zira yeni Android P 9.0 sürümünün çentikli ekranlı tasarımlara direkt olarak destek vermeye başlaması, Google’ın da bu konuda çalışmalar yaptığını dolaylı olarak ortaya çıkarmış oluyordu. Aynı zamanda dikine ekran yapısına 18:9 ya da 18.5:9 oranı ile birlikte geçilecek gibi görünüyor.

Google Pixel 3 XL

Bir diğer dikkat çeken nokta ise cihazın ön yüzeyinde çift selfie kamerasının yer alması oluyor. Eğer görseller gerçek Google Pixel 3 XL modelini yansıtıyor ise çift ön kameralı bir telefon ile karşılaşmak mümkün olacak. Ancak arka kamera tarafında ise halen daha tek sensörlü yapı kullanılmaya devam ediliyor. Tüm bunları dışında malzeme değişikliği de yapılabilir gibi görünüyor. Görsellerde çok da net bir şekilde anlaşılmasa da metal kasa yapısına geçilmiş gibi görünüyor. Daha önce plastik malzeme tercih eden Google, güncel modellerde cam malzemeye dönülürken, metal kullanımına başlayabilir.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here