Google Pixel 3 XL İlk Kez Canlı Olarak Sızdırıldı!

Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL prototip örneği ilk defa görüntülendi. Yeni Pixel 3 XL sızıntı görselleri ile birlikte tasarım ve teknik özellik konusunda da ilk defa somut bilgiler ortaya çıktı. Buna göre yeni model, çentikli ekran ve çift ön kamera ile birlikte geliyor. Ek olarak 64GB dahili depolama alanı ve 4GB RAM seçeneği de sızıntılardan edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Google Pixel 3 XL prototipi sızdırıldı!

Uzun süredir beklenen Google markasını taşıyan 2018 Pixel modelleri, en sonunda sızıntı görseller ile birlikte ilk defa görüntülendi. Daha önce çizimleri ile ortaya çıkan tasarım detayları, yeni sızıntılar ile birlikte netleşmiş oldu. Buna göre çentikli ekran ve çift ön kamera, XL 3 modelinin öne çıkan özellikleri arasında yer alacak.

Google Pixel 3 XL

Ne yazık ki cihazın seri numarası kapatılmış ve daha fazla bilgi edinilemiyor. Arka tarafta da resmi logonun yer almaması, bu örneğin halen daha geliştirme sürecindeki prototip olduğunu gösteriyor. Dolayısıyla son tüketiciye ulaşacak model olmadığını söylemek mümkün. Ancak çıkış tarihine kısa bir süre kaldığını düşünüldüğünde, bu tasarımın final versiyon olduğu yorumu yapılabilir.

Google Pixel 3 XL

Yeni modelde Samsung üretimi 4GB LPDDR4X belleklerin kullanıldığı ve yine Samsung’un 64GB dahili depolama biriminin bulunduğu da diğer detaylar arasında yer alıyor. Çerçevesize yakın ekran anlayışına geçildiği için daha önce sunulan stereo ses çıkışının ne olacağı da merak ediliyordu. Şu an için görsellerden, en azından alt bölümdeki hoparlör çıkışının geniş bir şekilde tutulduğu görülebiliyor. Ahize bölümünde ise daha dar bir ses çıkış alanı mevcut. Bu noktada halen daha stereo ses çıkış özelliği kullanımda olabilir. Ancak şu an net konuşmak mümkün değil.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here